Evet, yaz arasından sonra yine yepyeni bir sezona başlama zamanı geldi çattı! Heyecanla beklediğiniz Sosyal Medya Ligi 13. Sezon Başlıyor!

2010’da başlayan ve her sene yeni heyecanlar ile devam eden Sosyal Medya Ligi’nde 13. sezon 28 Eylül 2018’de başlıyor. Her yeni sezon farklı farklı heyecanlara sahne olan ve birbirinden keyifli maçlara sahne olan turnuvanın yine çok keyifli olacağı kaçınılmaz. Alışılageldiği gibi, her cuma 21:00 ve 22:00 olmak üzere maçlarımızı oynayacağız. Heyecan dolu maçlara sahne olacak bir sezonun fitili 28 Eylül 2018 cuma ateşlenmiş olacak. Bu sezon turnuvaya ilk kez katılma ihtimali olan (bilinen) takımlar (2), geçen sezon farklı takımlarda yer alan arkadaşlarımızın olduğu takımlar (2) ve geçen seneden devam eden takımlar(5) ile birlikte keyif dolu bir sezon bekliyoruz. Potansiyel takımlar için de beklentimiz devam ediyor.

9 takım sınırı ile hazırlıklarımızı yaptığımız yeni sezonda hangi takımların kesin yer alacağını 22 Eylül 2018 cumartesi günü açıklayacağız. Yeni takımların turnuvaya katacağı heyecanı yerinde görmek için cuma akşamları Etiler Natural Park‘taki yerinizi almanız gerekiyor.

Katılmak istiyorsanız bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya Ligi 13. Sezon Muhtemel Takımları

 1. Olgarlar SPX (Kaptan: Kenan/Veysel)
 2. Mecidiye SK (Kaptan: Arda)
 3. indirnacional (Kaptan: İsmail)
 4. Etiler United (Kaptan: Sadık/Batuhan)
 5. Paşalı Gençlik (Kaptan: Recep/Mert)

 

Yukarıdaki listede yeni sezonda aramızda yer alacak ve yer alma ihtimali yüksek takımları paylaştık. Geçen sezondan bu sezona 6 takımın katılması bekleniyor. Geçen sezon ki arkadaşlarımızdan oluşan gelme ihtimali yüksek takımlar 2 ve gelme ihtimali olan takımlar 3 olduğunu düşünürsek son bilet için 3 aday takım var diyebiliriz.

Bazı bilgileri de paylaşmamız gerekiyor. Sosyal Medya Ligi’ne kuralları için burayı, katılım koşulları için burayı tıklayıp gerekli bilgileri alabilirsiniz. Paylaşılan bilgileri okuduktan sonra ilk akla gelen sorular: Amacımızın futboldan keyif almak olduğunu unutmayınız.

 1. Maçlar nerede oynanıyor?

  2010’dan bu yana Etiler Natural Park‘ta oynanıyor.

 2. Maçlarda hakem var mı?

  Evet, maçları yöneten 3 kişilik bir hakem ekibimiz var.

 3. Maç saatleri ve günleri nelerdir?

  Her cuma akşamı 21:00 ile 23:00 saatleri arasında 1’er saat olarak oynanıyor.

 4. Lige katılım ücreti var mı?

  İlk maçta takım başına düşen saha ücreti kadar katılım ücreti alınıyor.

 5. Ligin kazananına ödül var mı?

  Maddi bir ödül bulunmuyor. Maneviyatı olan kupalar ve madalyalar var, gol kralına ayakkabı hediye ediliyor.

Şimdi başvurmak ve ilerde turnuvamıza katılmak için FORMU bize atarak iletişime geçebilirsin 🙂

Bir Cevap Yazın