Sosyal Medya Ligi’nde 5. sezon heyecanı başlıyor, dile kolay tam 4 sezon geçirdik. Bu süreçte devamlılığı olan takımlar ve yeni katılan  takımlar kısaca pek çok futbolseveri bir araya getiren sosyal bir platform olma yolunda büyüyerek devam ediyor.

Kıyasıya rekabetin tekrar yeşil sahaya yansıyacağı, çekişmeli maçların  fair play ruhuyla oynanacağı uzun soluklu bu maratonda sosyal medyanın yoğun iletişiminden faydalanmayı başaran bireyler takımlarda yer alarak eğlenceye ortak olmaya çalışacak; ayrıca sosyal medyayı kullanan şirketler, ajanslar ve bilişim dünyasında yer alan firmalar takım olarak sezonu şampiyon tamamlamak için yarışacaklar.

Dostluğun ön planda tutulduğunu, sportif rekabetin sahaya yansıyacağı bu organizasyonda oyuncu olmak kadar seyirci olmak da çok keyifli olacak. Bu keyifli ortamı daha yakından tanımak, geçmiş organizasyonlar hakkında bilgi almak için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlk maçlar 24 Ekim 2014 tarihinde oynanacaktır. Katılım koşulları ve kurallar inceleyerek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın