Sosyal Medya Halı Saha Ligi’ne katılmak isteyen takımlar organizasyon için hazırlanmış olan başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmakla yükümlüdürler ve bu formu en geç 21 Eylül 2018 (13. Sezon) tarihine kadar organizatörlere teslim etmek zorundadırlar.

Organizasyona katılan her takım / her oyuncu Sosyal Medya Halı Saha Lig‘ine kendi irade ve sorumluluğunda katıldığını beyan eder.

Bu beyan ile birlikte;

Yarışmalarda meydana gelebilecek her türlü kaza ve sakatlılık riskinin ve sorumluluğunun kendilerine ait olduğunu, aldıkları bu sorumluluk gereği ligi düzenleyen kuruluşlara ve onlarla işbirliğinde olan kurumlara, organizasyonun gerçekleştiği alanlara, organizasyon’un düzenlenmesinde çalışanlara tazminat talepleri dahil hukuki ve cezai tüm dava haklarından feragat ettiklerini beyan ve taahhüt ederler.

Aynı zamanda lig kapsamında yer alan faaliyetler, hakkında kendilerine yeterli bilgilendirme yapıldığını, etkinliğin tanıtım broşür, poster ve web sayfasında yer alan şartları kabul ettiklerini ve bu tip bir etkinliğe katılmak için gerekli sağlık koşullarını taşıdıklarını beyanla etkinlik nedeniyle doğabilecek doğrudan ve dolaylı maddi ve/veya manevi, menfi ve/veya müspet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı Sosyal Medya Halı Saha Ligi’nin ve organizatörünün hiçbir şahsi hukuki ve cezai sorumluluğu olmadığını beyan ve taahhüt ederler.

Organizasyon kapsamında yer alan faaliyetler nedeni ile görüntülerinin televizyon, internet, gazete, dergi ve sair yazılı, görsel ve sanal mecralarda kullanılmasına izin verdiklerini, eser, görüntü, fotoğraf ve ses kaydının tüm kullanım ve mülkiyet haklarının Sosyal Medya Halı Saha Ligi’ne ait olduğunu beyan ve taahhüt ederler.

Son başvuru tarihi 21.09.2018 gün sonuna kadardır. Katılacak takımların başvuru tarihi sonuna kadar katılım ücretini ödemeleri gerekmektedir.

İlk hafta maçları 23 Eylül 2018’de yapılacak, takımların netleşmesiyle birlikte fikstür açıklanacaktır.

Sosyal Medya Ligi Katılım Formu

Katılım ücreti ve maç günü ücreti

Takımlar katıldıkları maç başına 140,00 TL (maç ücreti + hakem ücreti)  ücret ödeyeceklerdir. Her takım katılım ücreti olarak 140,00 TL ücret ödeyecektir. Önceki sezonlardaki uygulama olan ödenen ücrete  takım başı 14 su veya çay bu sezon ile birlikte uygulama dışı kalmıştır.

NOT: Maçtan 48 saat önce sahaya çıkamayacağını bildirmeyen takımlar maç ücretini ödemekle yükümlüdür.